Specjalista ds. wyceny ryzyka kredytowego

mBank S.A.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • Przeprowadzanie kalkulacji wyceny ryzyka kredytowego

  • Przygotowywanie analiz i raportów wspierających zarządzanie rezerwami

  • Wykonywanie analiz i przygotowywanie zestawień danych przy pomocy narzędzi informatycznych (SAS, SQL, MS Excel, MS Access)

  • Przygotowywania prezentacji na potrzeby zarządcze

  • Wsparcie zespołu w zakresie projektów regulacyjnych

  • Przygotowywanie badań i ankiet na potrzeby Nadzorcy

Wymagania

Masz to COŚ?

  • Wykształcenie wyższe, zdobyte w obszarze matematyki, informatyki lub kierunku pokrewnym

  • Doświadczenie w zakresie analizy danych lub aspiracje, aby się takiej pracy podjąć

  • Ogólna orientacja w zakresie bankowości i regulacji nadzorczych dotyczących ryzyka będzie dodatkowym atutem

  • Znasz podstawy narzędzi do przetwarzania danych (SAS – 4GL lub SQL)

  • Swobodnie pracujesz z pakietem MS Office, w szczególności z aplikacją MS Excel

  • Posiadasz ponadprzeciętne umiejętności analityczne

  • Lubisz pracę zespołową, pracujesz z zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością

  • Komunikujesz się w j. angielskim

Nasza propozycja to zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres zastępstwa.

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Kartę sportową

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
15.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki