Pokojowy / Pokojowa

Orbis S.A.

Opis stanowiska

UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ

  • Dzielisz naszą pasję gościnności

  • Lubisz dbać o porządek

  • Jesteś staranna/y i dokładna/y

  • Uśmiech na twarzy gości jest Twoją osobistą satysfakcją

  • Szacunek i zaufanie są dla ciebie ważne

Dołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY.

JAK O CIEBIE ZADBAMY

  • zapewnimy Ci umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych i opieki medycznej

  • nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć

  • pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach

Wymagania

OCZEKIWANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • staranność w zachowaniu czystości i higieny pracy,

  • dobre zdrowie i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • dokładność i sumienność,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność,

  • aktualna księżeczka sanitarna.

Oferujemy

MISJA

Zapewnienie higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, doskonałą i przyjazną obsługą.

Ostatnia aktualizacja:
22.10.2017

Branża / kategoria:
Turystyka / Hotelarstwo