Asystent ds. Rekrutacji

Klient portalu Praca.pl

Stryków

Opis stanowiska

  • wsparcie działu w zakresie prowadzonych działań z obszaru HR

  • publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

  • pomoc w procesie pozyskania aplikacji

  • selekcja i analiza cv

  • zarządzanie bazą kandydatów

  • kontakt z kandydatami: umawianie spotkań, przekazywanie informacji zwrotnej itd.

  • obsługa portalu rekrutacyjnego oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych procesów

  • pomoc w innych pracach biurowych

Wymagania

  • status studenta studiów zaocznych (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia)

  • dyspozycyjność min 3 dni w tygodniu

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • dokładność i rzetelność

Oferujemy

  • umowę zlecenie

  • zdobycie doświadczenia zawodowego

  • miłą atmosferę w gronie doświadczonych osób

  • praktyczne wykorzystanie wiedzy z obszaru HR

  • elastyczne godziny

  • niezbędne narzędzia (laptop, telefon)

Ostatnia aktualizacja:
16.08.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Human Resources / Kadry