Operator ASIS

Fenix Poland

Opis stanowiska

  • Diagnoza i testowanie uszkodzonego sprzętu elektronicznego

  • Wymiana gotowych modułów w sprzęcie elektronicznym

  • Praca z takim urządzeniami jak laptopy, konsole do gier, drony, tablety, smartphony itp.

Wymagania

  • Wykształcenie informatyczne lub wiedza z zakresu naprawy elektroniki – wymagane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

  • Zdolności manualne

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Interesującą oraz rozwijająca pracę

  • Kontakt z nowymi technologiami

  • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres

  • Prace w młodym zespole oraz miła atmosferę w firmie

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2016

Informatyka / Administracja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż