Specjalista ds. spedycji / Spedytor

Colian Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • rozwój spedycji krajowej i międzynarodowej,

  • pozyskiwanie i budowanie partnerskich relacji z Klientami,

  • wypełnianie postanowień kontraktowych,

  • nadzór nad samochodami i ładunkami,

  • współpracę z kierowcami oraz podwykonawcami,

  • stałą optymalizację kosztów operacyjnych,

  • administrowanie dokumentacją transportowo-spedycyjną,

  • rozliczanie zleceń spedycyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe w obszarze logistyki, transportu, spedycji,

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnych stanowiskach w obszarze transportu lub spedycji - warunek konieczny,

  • wysokie umiejętności analityczne i umiejętności koordynowania wielu zadań,

  • samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz szybkiego działania,

  • znajomość giełd transportowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziana własna baza klientów.

Oferujemy

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy,

  • możliwość realizowania własnych pomysłów i wizji,

  • pracę dynamiczną i pełną wyzwań,

  • standardowe narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy).

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja