Starszy Programista Talend

Accenture Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • rozwojem i optymalizacją rozwiązań ETL opartych o technologię Talend;

  • uczestnictwem w projektowaniu rozwiązań typu BigData i BI;

  • monitorowaniem wydajności środowisk integracji i transformacji danych oraz przetwarzania strumieniowego;

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań ETL;

  • doświadczenia w pracy z Talend Data Fabric / Data Quality;

  • doświadczenia w programowaniu w jednym z języków: Scala, Python, Java, R;

  • dobrej znajomości języka SQL;

  • dobrej znajomości języka angielskiego;

  • umiejętności dokumentowania pracy;

  • znajomości systemów kontroli wersji np Git/GitHub.

Oferujemy

Co możemy Ci zapewnić?

  • możliwość dołączenia do budowanego od podstaw centrum rozwoju oprogramowania jednej z największych na świecie firm doradztwa IT;

  • wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji – pełne dofinansowanie kursów i certyfikacji, dostęp do materiałów oraz platform e-learningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery;

  • pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold;

  • elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej.

Ostatnia aktualizacja:
27.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie