Specjalista ds. wiedzy o produkcie (branża elektrotechnicza)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-30-52576

Dla międzynarodowej firmy z siedzibą w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. wiedzy o produkcie (branża elektrotechniczna)

Zakres zadań:
- Zarządzanie, gromadzenie i sprawdzanie poprawności informacji z róznych źródeł o produktach.
- Utrzymywanie wszystkich danych w systemie i zarządzanie procesami, w tym dodawanie pozycji, usuwanie i aktualizacje hierarchii kategorii.
- Wsparcie działu Master Data w projektach obejmujących standaryzację danych, zarządzanie informacjami o produktach i zaangażowania dostawców.
- Wykorzystywanie arkusza kalkulacyjnego do tworzenia raportów i wprowadzanie danych o produktach.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne lub bardzo dobra wiedza w zakresie produktów elektrotechnicznych, elektronicznych, mechanicznych lub z zakresu automatyki przemysłowej
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale produktów, obsługi klienta lub sprzedaży
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację techniczną
- bardzo dobra znajomość programu MS Excel - warunek konieczny
- znajomość VBA będzie dodatkowym atutem

Korzyści:
- przyjazna atmosfera pracy
- benefity pozapłacowe, m.in. prywatna opieka medyczna i karnet sportowy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- udział w budowaniu nowych struktur działu
- udział w ciekawych projektach międzynarodowych
- po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej w ograniczonym stopniu

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Grafika / Kreacja artystyczna