SharePoint Developer / Consultant

Nigel Frank International

Łodz

Wymagania

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę dla polskich i zagranicznych klientów (możliwość wyjazdów za granicę dla chętnych)

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • Szkolenia, certyfikacje

  • Elastyczne godziny pracy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Opis stanowiska:

  • Uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych z klientem dla systemów informatycznych

  • Definicja procesu, tworzenie specyfikacji funkcjonalnych

  • Bieżąca współpraca z programistami w celu koordynacji wdrożeń oraz eliminowania usterek w istniejącym oprogramowaniu

  • Zapewnianie wsparcia analitycznego dla klienta oraz zespołu programistycznego na etapach projektowania, programowania i testowania systemów informatycznych

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy z MS SharePoint (wersja 2010, wersja 2013, Office 365)

  • Zaawansowana znajomość Knowledge Management i Enterprise Content Management

  • Znajomość SQL, HTML 5.0, oraz podstawowych umiejętności programowania

  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów IT mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność pracy w zespole

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie