Księgowa ds. podatków z j. angielskim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej firmy SSC z Łodzi, w związku z rozwojem zespołu Indirect Tax poszukujemy osoby na stanowisko Ksiegowej/-go ds. podatków pośrednich.

Zakres zadań:
  • przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych deklaracji, m.in. VAT, Intrastat, podatku wewnątrzwspólnotowego.
  • zapewnienie zgodności danych na fakturach zakupowych i sprzedażowych z lokalnym ustawodawstwem podatkowym obowiązującym w europejskich krajach obsługiwanych przez SSC.
  • monitorowanie zmian w lokalnym ustawodawstwie podatkowym.
  • wsparcie audytów podatkowych.
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z cłem.
  • odpowiedzialność za terminową płatność podatku.

Wymagania

  • 1-3 lata doświadczenia w obszarze podatków pośrednich zdobyte w międzynarodowej firmie z sektora SSC/BPO.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • znajomość SAP-a i Excela.
  • wykształcenie wyższe.
  • dobre umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Łodzi.
  • elastyczne godziny pracy.

Ostatnia aktualizacja:
24.12.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki