Specjalista ds. wsparcia IT

LSI Software S.A.

Opis stanowiska

Szukamy kandydata, który:

  • posiada umiejętności związane z wdrażaniem lub serwisowaniem oprogramowania.

  • posługuje się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

  • zna MS SQL w zakresie pisania kwerend i analizy danych

  • posiada podstawową wiedzę o administrowaniu serwerami Windows i MS SQL Server

  • posiada doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem

  • ma umiejętność szybkiego uczenia się i przekazywania wiedzy

  • atutem będzie doświadczenie w firmie, tworzącej lub wdrażającej oprogramowania oraz doświadczenie w branży gastronomicznej lub hotelarskiej.

Wymagania

Z nami będziesz mógł:

  • realizować prace wdrożeniowe lub serwisowe w obszarze oprogramowania

  • wspierać klientów w zakresie obsługi oprogramowania

  • rozwiązywać problemy klientów w zakresie obsługi oprogramowania

  • budować dobre relacje z klientami firmy

Oferujemy

Otrzymasz od nas:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet dodatkowych benefitów (Pizza Day, owocne poniedziałki, prywatna opieka medyczna, karnet do obiektów sportowych)

  • rozwój kompetencji

Ostatnia aktualizacja:
06.09.2018

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie