Doradca Klienta

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Skierniewice Łódź

Opis stanowiska

Twoja rola

  • sprzedajesz produkty bankowości detalicznej

  • znajdujesz najlepsze rozwiązania finansowe dla Klientów

  • pozyskujesz i budujesz długotrwałe relacje z Klientami

  • obsługujesz transakcje gotówkowe i bezgotówkowe

  • dbasz o najwyższą jakość obsługi

Wymagania

  • współpracuje –zarówno z Klientami, jak i Pracownikami całego Banku

  • inicjuje – poszukuje nowych rozwiązań, pomysłów i metod pracy

  • dostarcza – osiąga założone cele i wywiązuje się z terminów

Oferujemy

  • lubisz sprzedaż, pracę z ludźmi, jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą i zaangażowaną

  • (jak nikt!) potrafisz wsłuchać się w potrzeby Klienta i dostosować do nich ofertę

  • dbasz o swoich współpracowników i cenisz sobie pracę w zespole

  • masz min. 9 m-cy doświadczenia w sprzedaży w banku lub innej instytucji finansowej

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie

Ostatnia aktualizacja:
15.08.2020

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta