Młodszy specjalista ds. współpracy z brokerami

mBank S.A.

Opis stanowiska

Oferujemy umowę o pracę min. do końca 2019 roku.

Jeśli chcesz się  rozwijać oraz odpowiadać za:

  • wsparcie - na zasadzie Help Desku - bezpośrednie pracowników brokerów

  • współpracę z liniami biznesowymi oraz partnerami zewnętrznymi

  • operacyjne wspieranie pośredników w zakresie realizacji zadań biznesowych (e-mail, telefon)

  • monitoring i analizę wyników podejmowanych działań

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności myślenia potrzebami klienta

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów

  • Głodu wiedzy, doświadczeń, umiejętności

  • Znajomości MS Excel na dobrym poziomie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Kartę sportową

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
20.02.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta