Opiekun handlowy

MAPAL Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie współpracy z aktualnymi klientami francuskojęzycznymi, a w szczególności z francuskimi firmami powiązanymi;

  • Przygotowywanie i wysyłanie wycen i ofert handlowych;

  • Rejestracja zamówień i nadzór nad ich właściwą realizacją oraz koordynacja z działami powiązanymi (obszary: biura projektów, planowania, zaopatrzenia, zakupów, logistyki, produkcji i serwisu);

  • Koordynacja aspektów technicznych pomiędzy Klientem a Biurem Projektów i Produkcją oraz Serwisem posprzedażnym;

  • Fakturowanie i przygotowywanie dokumentów eksportowych;

  • Sporządzanie raportów i analiz sprzedaży dla zarządu.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (biegle w mowie i piśmie) - niezbędna;

  • Znajomość pakietu MS Office – wymagane;

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP;

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Dokładność, sumienność i komunikatywność;

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze sprzedaży;

  • Znajomość języka angielskiego.

Co kandydat powinien wnieść do zespołu:

  • Poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki;

  • Zdolności organizacyjne i analityczne;

  • Zorientowanie na współpracę w międzynarodowym zespole;

  • Zorientowanie na potrzeby Klienta.

Oferujemy

Firma oferuje ciekawą i pełną nowych wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stabilne warunki zatrudnienia.

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta