Tester Oprogramowania - nowe centrum R&D

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - nowego centrum R&D z branży automotive w Łodzi - poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem na stanowisku Testera Oprogramowania.

Zakres obowiązków:
  • analiza dokumentacji projektowej;
  • rozwój specyfikacji testowej;
  • tworzenie skryptów testowych;
  • wykonywanie testów automatycznych dla systemów wbudowanych.

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość jednego z języków programowania: Python, C++, Pearl, PHP.
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, IT, inżynierii;
  • mile widziane doświadczenie w systemach wbudowanych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet relokacyjny
  • kafeteryjny pakiet benefitów
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowoczesnych technologii i rozwiązań dla samochodów osobowych wiodących marek
  • rozwojowa praca w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • szkolenia techniczne prowadzone przez zewnętrznych oraz wewnętrznych trenerów
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy nastawiona na współpracę

Ostatnia aktualizacja:
14.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie