Inżynier Procesu

ANTAL SP. Z O.O.

Opis stanowiska

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego technicznego;

  • Doświadczenia w dziale technicznym w zakładzie produkcyjnym;

  • Znajomości procesów produkcyjnych;

  • Znajomości metodologii rozwiązywania problemów;

  • Doświadczenia w zarządzaniu zmianami technologicznymi;

  • Nastawienie na optymalizacje i usprawnianie procesów;

  • Umiejętności oceniania przydatności metod i narzędzi służących do rozwiązywania zadań inżynierskich;

  • Czynnej znajomości języka angielskiego.

Wymagania

WŚRÓD ZADAŃ:

  • Partycypowanie w realizacji montażu linii produkcyjnych zarówno przy testach jak i uruchomieniu;

  • Nadzór nad dokumentacją procesową;

  • Rozwijanie, usprawnianie oraz realizacja procesów produkcyjnych;

  • Utrzymanie dyscypliny procesu i produktu;

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w wyznaczonym obszarze;

  • Pogłębianie wiedzy o procesie produkcyjnym w ramach przygotowania go do uruchomienia zakładu;

  • Budowanie wraz z zespołem procesów produkcyjnych;

  • Współpraca z zespołem projektowym, tak aby zdefiniować oraz wdrożyć kryteria przejścia zapewniające płynny rozruch;

  • Koordynacja działań z innymi działami i budowanie efektywnej współpracy.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Możliwość uczestniczenia w rozruchu nowo powstającego zakładu produkcyjnego o międzynarodowych standardach;

  • Udział w szkoleniach w innych zakładach spółki poza granicami kraju;

  • Pakiet benefitów;

  • Rozwój wraz z organizacją;

  • ZFŚS, premie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja:
12.06.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja