Specjalista ds. Rekrutacji i HR

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla;

  • Poszukiwania kandydatów metodami tradycyjnymi oraz bezpośrednimi;

  • Zarządzanie bazą kandydatów;

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi;

  • Współpraca z uczelniami oraz instytucjami rynku pracy;

  • Reprezentowanie Firmy na targach branżowych, konferencjach.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku - minimum 3 lata;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • Umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność;

  • Bardzo wysoka komunikatywność, otwartość i umiejętność przekonywania;

  • Umiejętność współpracy i kooperacji w zespole;

  • Zaangażowanie i determinacja w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy;

  • Udział w nowych, ciekawych projektach.

Ostatnia aktualizacja:
26.11.2016

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry