Koordynator Administracji Sklepu z j. niemieckim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z branży odzieżowej marek premim poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie zespołem kasjerów
  • Nadzór i koordynacja transakcji i procesów kasowych
  • Codzienne rozliczanie kasy
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Rejestracja faktur w systemie informatycznym
  • Wsparcie administracyjne sklepu
  • Praca na dwie zmiany albo od 10.00-18.15 lub 14.00-22.15
  • Praca w 3 weekendy w miesiacu

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego warunek konieczny
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi Klienta

Mile widziane:
  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją kadrową

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość uczestniczenia w regularnych szkoleniach oraz zajęciach językowych

Ostatnia aktualizacja:
28.10.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta