Specjalista ds. rozwoju i administrowania narzędzi workflow

PKO Bank Polski

Opis stanowiska

Główne zadania:

•inicjowanie nowych rozwiązań, mających na celu podniesienie wydajności procesów biznesowych funkcjonujących w Banku
•monitorowanie praktyk rynkowych w zakresie nowych kierunków rozwoju, technologii rozwiązań oraz realizacji procesów
•opracowywanie map procesów prezentujących aktualny jak i optymalny przebieg procesów biznesowych, identyfikowanie punktów kontrolnych
•opracowywanie założeń biznesowych oraz współudział w testowaniu i wdrażaniu narzędzi Workflow
•parametryzację narzędzi Workflow w zakresie realizowanych procesów
•opracowywanie założeń biznesowych dla robotyzacji procesów biznesowych oraz współudział w testowaniu i wdrażaniu zautomatyzowanych procesów
•prowadzenie wielopoziomowych/ wielkoobszarowych uzgodnień biznesowych dot. założeń procesowych dla projektowanych procesów
•koordynowanie, realizacja prac projektowych obejmujących przygotowanie dokumentacji na etapie planowania, realizacji i rozliczania projektu

Oczekujemy:

•wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: Bankowość, Ekonomia, Zarzadzanie, Automatyka, Robotyka)/możliwa rekrutacja w trakcie kształcenia
•doświadczenia w pracy w bankowości/dopuszczalne odbyte praktyki/staże
•znajomości budowy narzędzi/aplikacji organizujących przebieg procesów biznesowych – wszelkie formy rozwiązań BPM/Workflow/Robotyka
•znajomości teorii sposobów optymalizacji procesów operacyjnych z wykorzystaniem Automatyki/Robotyki
•doświadczenia w zarządzaniu/koordynowaniu projektami (certyfikaty PRINCE2, Agile PM będzie dodatkowym atutem)
•niekonwencjonalnego, innowacyjnego podejścia/spojrzenia na procesy/projekty realizowane w bankowości
•umiejętności pracy w zespole, w tym łatwość komunikacji, pozyskiwania informacji, budowania relacji
•zdolności analityczne, rzetelność, dokładność
•dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (w szczególności dobra znajomość: MS Excel, MS SharePoint, MS PowerPoint)
•dyspozycyjności/elastyczności w ramach organizacji pracy (możliwe wyjazdy), umiejętność pracy pod presją czasu, otwartość na zmianę
•komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

•umowę o pracę
•atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
•konkurencyjne wynagrodzenie
•profesjonalny system szkoleń

Oferujemy

pko, bank, bp

Ostatnia aktualizacja:
11.11.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość