Kierownika zakładu

REKRUTACJE.COM.PL

Opis stanowiska

Kierownik będzie odpowiedzialny za organizację pracy na produkcji, sprawne funkcjonowanie procesów, nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń, współpracę z działem technologii i kontroli jakości, dbanie o ciągłość produkcji poprzez dbanie o dostępność surowców i terminowość realizacji zamówień, współpracę z dyrekcją firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub ekonomiczne, zmysł techniczny i biznesowy,

  • Mile widziane doświadczenie przy produkcji materiałów budowlanych; istnieje jednak możliwość przyuczenia do zawodu,

  • Doświadczenie w planowaniu, w organizacji pracy zespołu,

  • Odpowiedzialność, sumienność, zdolności organizacyjne,

  • Znajomość pakietu Office.

Oferujemy

Firma oferuje stałe zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie, atrakcyjne warunki pracy.

Ostatnia aktualizacja:
16.09.2018

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja