Kosztorysant w branży elektrycznej

CoBouw Polska Sp.zo.o.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie kosztorysów

  • przygotowywanie własnej kalkulacji

  • optymalizacja przyjętych rozwiązań

  • analiza i porównywanie ofert

  • negocjacje z oferentami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • min.3- letnie doświadczenie w kosztorysowaniu systemów elektrycznych

  • bardzo dobra znajomość systemów elektrycznych

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • biegła znajomość MS Office, w szczególności Excel

  • uprawnienia budowlane projektowe elektryczne – mile widziane

  • łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • lojalność, zaangażowanie, odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
12.01.2017

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja