Front-end Developer ze znajomością AngularJS

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości.
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania

  • Co najmniej 2 letnie, komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość Angular, Angular 2, ewentualnie Ionic 2 i Typescript.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi oddziałami firmy.
  • Znajomość JavaScript, HTML, CSS, SASS.
  • Znajomość najnowszych technologii frontend'owych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wyjazdy integracyjne.
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności.
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych.
  • Ubezpieczenie.
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.
  • Możliwość pracy zdalnej.

Ostatnia aktualizacja:
08.03.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie