Księgowa/-y AP z j. włoskim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego centrum SSC w Łodzi, w związku z rozwojem poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Księgowej/-go ze znajomością języka włoskiego w Dziale Zobowiązań.

Zakres zadań:
  • księgowanie faktur i wyjaśnianie niezgodności na fakturach.
  • procesowanie wydatków pracowniczych (T&E) oraz udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników.
  • wykonywanie płatności dla dostawców, klientów i pracowników.
  • odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca po stronie zobowiązań.
  • uzgadnianie kont GRNI.

Wymagania

  • doświadczenie w księgowości zobowiązań w międzynarodowej firmie.
  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego i angielskiego.
  • znajomość systemu SAP.
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy.
  • system wewnętrznych szkoleń (w tym szkolenia językowe).
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • stabilne zatrudnienie i elastyczne godziny pracy.
  • miejsce pracy: nowoczesny biurowiec w centrum Łodzi.

Ostatnia aktualizacja:
22.01.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki