Produkcja dla Pań JEDNA zmiana -wymóg książeczka sandepidowska

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

PAKOWACZKA/ PRACA PRODUKCYJNA

ŁÓDŹ-WIDZEW ul. Stokowska

JEDNA ZMIANA w godz. 7.30-16.00 WOLNE WEEKENDY

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie,
  • Stawkę godzinową 17,85 zł
  • 45 minut przerwy regeneracyjnej,
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (kartę Fit Sport, ubezpieczenie NNW, plan emerytalny, system poleceń pracowników),
  • Wsparcie Koordynatora,

Zakres zadań:

  • Lekka praca
  • Pakowanie produktu (prażone wodorosty do sushi – nori),
  • Naklejanie etykiet na produkt
  • Praca na linii produkcyjnej (przetwarzanie prażonych wodorostów )

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność podjęcia zatrudnienia od zaraz,
  • posiadanie ważnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 731-787-888 lub 731-767-888

bądź o stawienie się w Agencji Pracy Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku). Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów aplikacyjnych. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia