Operator wózka widłowego

KS Service

Pabianice

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • obsługa wózka widłowego

  • właściwe rozmieszczanie palet na regałach wysokiego składowania

  • praca ze skanerem ręcznym

  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Wymagania

WYMAGANIA

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych (mile widziane doświadczenie na wysokim składzie bocznym)

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od zaraz

Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do posiadanych umiejętności

  • premię regulaminową i uznaniową

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy (bezpośrednie zatrudnienie już po trzech miesiącach)

Ostatnia aktualizacja:
10.05.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna