Koordynator pracowników tymczasowych – praca dodatkowa

Gi Group Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • wdrażanie i wprowadzanie nowych pracowników na stanowisko pracy u pracodawcy-użytkownika
  • budowanie trwałych relacji z pracownikami oraz partnerami biznesowymi
  • reprezentowanie firmy w relacjach z Klientami

Wymagania:

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w godzinach 6.00-7.00, 14.00-15.00, 22.00-23.00
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • doświadczenie w zakresie pracy tymczasowej
  • umiejętność budowania relacji z Klientem
  • znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych
  • zaangażowanie i duża motywacja do pracy

Oferujemy:

  • możliwość wymiany doświadczeń oraz rozwoju zawodowego
  • interesującą i samodzielną pracę w przyjaznym środowisku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • perspektywa stałego zatrudnienia przez pracowdawcę
  • atrakcyjną stawkę wynagrodzenia

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Human Resources