Przedstawiciel ds. Odszkodowań

EUCO

Łódź Kalisz Sieradz Zduńska Wola

Posiadamy własną kancelarię Radców Prawnych (Kancelaria Radców Prawnych EuCO), która dostarcza naszym Klientom fachowej pomocy prawnej i reprezentuje ich w sądach. Ponadto EuCO SA wykształciło ponad 30 milionerów, do których grona być może dołączysz.

Opis stanowiska:

  • Zadaniem przedstawiciela jest pozyskiwanie klientów, którym przysługuje odszkodowanie z polisy OC sprawcy oraz przekazanie dokumentacji do centrali EuCO gdzie sztab ludzi zajmuje się uzyskaniem odszkodowania a TY czekasz na Swoją prowizję.
  • Oczywiście nauczymy Cię jak dotrzeć do takich osób, mamy świadomość tego, że jest to nowy zawód i trzeba czasu aby nauczyć się pozyskiwać klientów.
  • Za wszystkich Twoich klientów wypłacajmy Ci zaliczkę od 50zł do 650zł a po zakończeniu sprawy otrzymasz prowizję od 10% do 40% z zysku firmy.

Oczekujemy:

  • Otwartości i komunikatywności
  • Ambicji na ponad przeciętnym poziomie
  • Konsekwencji oraz zaufania, jesteśmy w końcu spółką akcyjną
  • Pełnego zaangażowania i chęci zmiany/nauki
  • Trochę pozytywnego myślenia

Oferujemy:

  • Wysokie zarobki miesięczne (osiągane w pierwszym miesiącu pracy)
  • Jasną i przejrzystą ścieżkę awansów, do 40% z prowizji firmy
  • Pracę z ogromną możliwością rozwoju finansowego i osobistego
  • Darmowe szkolenia, które gwarantują pozyskiwanie min. 10 klientów miesięcznie
  • Darmowy dostęp do szkoleń online
  • Wysokie zarobki, jeśli będziesz pracowity
  • Rozliczenie na podstawie umowy zlecenie bądź działalności gospodarczej
  • Jasny i przejrzysty plan kariery zawodowej niezmienny od powstania firmy
  • Bogaty system motywacyjny (wyjazdy zagraniczne, premie, nagrody)
  • Auta służbowe klasy premium za wyniki, EuCO na dziś finansuje ponad 200 aut swoim przedstawicielom

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Obsługa klienta