Specjalista ds. Realizacji Zamówień

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Otwieranie zleceń (materiałowych i usługowych) oraz bieżący nadzór nad ich realizacją;

  • Kontrola terminowości oraz zgodności wykonania na podstawie zamówienia;

  • Rozliczanie kosztów i przychodów, bieżąca współpraca z kontrolerem finansowym;

  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych dla zamówień, pomoc przy tworzeniu ofert i umów;

  • Współpraca z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym w zakresie obsługi zleceń;

  • Współtworzenie harmonogramów wyjazdów serwisowych;

  • Obsługa exportu (towarów i materiałów);

  • Kontrola zgodności dokumentacji z zasadami ABB;

  • Opracowywanie bieżących analiz i sprawozdań.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi zleceń w firmie międzynarodowej;

  • Znajomość systemu SAP (moduły PP i SD);

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy;

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę zastępstwo na okres około dwóch lat;

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
23.12.2016

Inżynieria / Projektowanie, Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta