Specjalista ds. Posprzedażowej Obsługi Klienta w Oddziale

Idea Bank S.A.

Opis stanowiska

Idea Bank S.A. jest miejscem dla przedsiębiorczych, ambitnych, ciekawych świata osób. To dzięki pracownikom Idea Bank S.A. buduje swoją pozycję na rynku pracy.

Stań się częścią organizacji i rozwijaj się zawodowo z Idea Bank S.A.!

Co zyskasz będąc naszym pracownikiem?

  • Umowę o pracę oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie grupowe, kurs języków online),

  • Jasnąścieżkę rozwoju – od początku znasz zasady i możliwości awansu,

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na nie sprzedażowym stanowisku bankowym,

  • Szkolenia, dzięki którym z łatwością przejdziesz okres wdrożenia.

Wymagania

  • Masz minimum wykształcenie średnie,

  • Charakteryzuje Cię sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz dobra organizacja pracy,

  • Wiesz jak istotne jest kulturalne podejście do Klienta i jego satysfakcja,

  • Dodatkowym atutem będzie dla nas doświadczenie w pracy w innym Banku oraz odbyty kurs kasjera walutowo-złotowego.

Oferujemy

Twoimi zadaniami będą:

  • Przyjmowanie od Klientów dyspozycji do istniejących produktów,

  • Archiwizacja i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • Obsługa kasowa Klientów Banku,

  • Zamykanie rachunków i lokat,

  • Podpisywanie z Klientem aneksów i ugód do kredytów,

  • Wyjaśnianie Klientom rozbieżności – niejasności na kredycie/rachunku,

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji Klientów,

  • Promowanie innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez Bank,

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Ostatnia aktualizacja:
24.07.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta