Brygadzista

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, firmy z branży produkcyjnej z Łodzi poszukujemy osób na stanowisko: Brygadzista

Zakres obowiązków:
  • dbanie o ciągłość procesu na linii produkcyjnej
  • nadzór maszyn znajdujących się na obszarze
  • zarządzanie kilkunastoosobową grupą pracowników produkcji

Wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze produkcji
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolności komunikacyjne

Oferujemy

Oferta:
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
  • praca w systemie jedno- lub dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja