Technik (ds. Formulacji)

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Wykonywanie prac laboratoryjnych i prowadzenie procesów technologicznych w ramach rozwoju produktów leczniczych.

  • Prowadzenie zapisów w dokumentacji badawczej, laboratoryjnej.

  • Udział w transferze technologii do obszaru pilot plant/produkcyjnego.

  • Prowadzenie zgodnej z obowiązującymi przepisami gospodarki substancjami, materiałami.

  • Współtworzenie i aktualizacja dokumentacji systemów (Jakości, BHP, PPOŻ).

  • Dbanie o należyty stan urządzeń, narzędzi i sprzętu.

  • Przezbrajanie i higiena powierzonych maszyn i urządzeń oraz ich podstawowa konserwacja.

  • Terminowe przeprowadzanie podstawowych testów walidacyjnych i kalibracyjnych aparatury kontrolno-pomiarowej oraz dbałość o właściwą jej obsługę i czyszczenie.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego technicznego, chemicznego, farmaceutycznego lub pokrewne; spożywczego.

  • Podstawowej znajomości języka angielskiego.

  • Mile widz. Znajomości procesów technologicznych w farmacji lub przemyśle spożywczym.

  • Podstawowej znajomości MS Office.

  • Zaangażowania i otwartość.

  • Umiejętności współpracy w zespole.

  • Zorientowania na cel.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności.

  • Umowę o pracę oraz pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką w Grupie Adamed.

  • Inspirującą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
08.12.2017

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia