Staż w Dziale Jakości (Osoby Wykwalifikowane)

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice K/łodzi

Opis stanowiska

Do obowiązków stażysty będzie należało:

  • Współudział w projekcie opracowania załączników do umów z kontrahentami, zawierającymi niezbędne informacje do zwolnienia serii leku;

  • Przegląd umów z kontrahentami i uzupełnianie danych w opracowanym formularzu załącznika;

  • Zbudowanie bazy aktualnych załączników do umów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Studenci IV i V roku lub absolwenci kierunków technicznych, chemicznych oraz technologii leków;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Płatny staż;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań i projektów;

  • Merytoryczne wsparcie Opiekuna Stażu;

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu;

  • Szansę rozwoju zawodowego;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
25.05.2017

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia, Inżynieria / Projektowanie, Kontrola jakości, Praktyki / Staż