Samodzielna Księgowa

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest spółka akcyjna z polskim kapitałem, świadcząca usługi finansowe firmom z Polski i zagranicy.

Aktualnie w związku z rozwojem Firma poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Samodzielnej Księgowej.

Zakres zadań:
  • prowadzenie pełnej księgowości polskich spółek z Grupy Kapitałowej.
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości.
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT) oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych.
  • obsługa zewnętrznych kontroli i audytów oraz udział w systemie kontroli wewnętrznej.
  • współpraca z Urzędem Skarbowym, GUS-em, bankami i innymi instytucjami.

Wymagania

  • min. 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym lub podobnym.
  • dobra praktyczna znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów prawa podatkowego.
  • wykształcenie wyższe.
  • doświadczenie w pracy z systemem księgowym (Optima, Symfonia, SAP lub inny).
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w biurach rachunkowych.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
  • elastyczne godziny pracy.

Ostatnia aktualizacja:
24.12.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki