Reprezentant Handlowy - Orange Konsultant

MS POLSKA sp.zo.o.

Opis stanowiska

Dołączając do nas będziesz pracował dla największej sieci w Polsce jaką jest Orange Polska

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie
sprzedaż usług i obsługa Klientów w terenie (w domu Klienta).
Jeśli obawiasz się, że nie posiadasz doświadczenia – to nie jest problem!

Dla nas najważniejsza jest Twoja motywacja i chęć do pracy.
Poszukujemy osób zdeterminowanych w działaniu, dla których
sprzedaż w domu Klienta będzie wyzwaniem.

Nie stawiamy ograniczenia wiekowego – poszukujemy osób pełnoletnich.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie jako:

  • Przedstawiciel handlowy sprzedaży bezpośredniej dla klienta indywidualnego

  • Ankieter

Nasze atuty:

  • #1 Orange największa sieć w Polsce stale w rozbudowie

  • Najnowsze technologie

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju i awansu

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjną formę wynagrodzenia uzależnioną od wyników sprzedaży (część stała+prowizja)

  • Stały rozwój, w tym profesjonalny pakiet szkoleń

  • Elastyczne godziny pracy

Ostatnia aktualizacja:
11.05.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Telekomunikacja