Promotor / Merchandiser Marki

MS Services Sp. z o.o.

Skierniewice Łódź

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów do pracy na terenie sklepów sieci Castorama

Jeżeli jesteś komunikatywny lubisz kontakt z ludźmi, chcesz pogodzić studia z pracą zawodową i zdobyć doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta, to szukamy właśnie Ciebie!

Wymagania

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę zapewniającą kontakt z Klientem

  • Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin wg. grafiku

  • Stabilne zatrudnienie i pracę z produktami renomowanej marki

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Aktywna sprzedaż produktów marki Śnieżka

  • Pomoc Klientom w wyborze produktów

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów

  • Zapewnienie dostępności oraz właściwej ekspozycji produktów

  • Raportowanie

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku Promotora/Doradcy Klienta (mile widziani studenci)

  • Doświadczenia w sprzedaży, akcjach promocyjnych lub merchandisingu

  • Umiejętności zastosowania technik sprzedaży

  • Wysokiej motywacji do pracy, zaangażowania

  • Samodzielności i odpowiedzialności

  • Komunikatywności i otwartości

  • Dobrej organizacji pracy, samodyscypliny

Ostatnia aktualizacja:
27.01.2017

Logistyka / Dystrybucja, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż / Obsługa klienta