Analityk Kontroli Jakości w Zespole Mikrobiologii

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Przyjmowanie i rejestrowanie próbek zgłoszonych do badań czystości mikrobiologicznej;

  • Wykonywanie badań czystości mikrobiologicznej zgodnie z obowiązują dokumentacją;

  • Organizowanie i  wykonywanie badań związanych z walidacją mikrobiologicznych metod badań;

  • Diagnozowanie zakażeń mikrobiologicznych przy użyciu analizatora mikrobiologicznego i dokumentowanie wyników;

  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej;

  • Wykonywanie prac związanych ze szczepami drobnoustrojów wzorcowych;

  • Opracowywanie dokumentów systemowych obowiązujących w Zespole Mikrobiologii.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane biologia, biotechnologia, farmacja;

  • Mile widziane minimum 2-letnie doświadczenie z zakresu mikrobiologii, w tym diagnostyki mikrobiologicznej;

  • Wiedzy z zakresu walidacji metod badań mikrobiologicznych;

  • Dobrej znajomości języka angielskiego;

  • Nastawienia na jakość, myślenia analitycznego;

  • Dokładności i sumienności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat oraz pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką w Grupie Adamed;

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
08.09.2017

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia, Kontrola jakości