Asystent w Dziale Inwestycji

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • realizacja projektów związanych z inwestycjami „CAPEX”,  np. projektów związanych z rozbudowywaniem infrastruktury, zakupem maszyn

  • realizacja zaleceń i wniosków komisji BHP

  • wdrażanie pomysłów związanych z procesami ciągłego doskonalenia

  • realizacja usprawnień, modyfikacji linii produkcyjnych

  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej, np. procedur

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne

  • doświadczenie nie jest wymagane, jesteśmy otwarci na absolwentów, ale zdecydowanym atutem będą praktyki / staże

  • praktyczna umiejętność koordynowania projektów i organizacji pracy własnej

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • silne zorientowanie na osiągnięcie celu

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • dogodny, bezpłatny dojazd busem z Łodzi

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale technicznym międzynarodowej firmy

  • realizacja wysokobudżetowych projektów

  • współpraca z najlepszymi specjalistami

  • dostęp do obiektów sportowych dzięki karcie Multisport

Ostatnia aktualizacja:
02.12.2016

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Finanse / Bankowość, Nieruchomości