Administrator z językiem niderlandzkim lub duńskim (m/k)

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wsarcie dla działu administracji, sprzedaży, poprzez przygotowanie zestawień, prezentacji;

  • Ogólne zadania administracyjne;

  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy;

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego lub duńskiego (min. B2);

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Szansa rozwoju w międzynarodowej organizacji, cenionej na rynku

  • Nowoczesne przestrzenie biurowe w dogodnej lokalizacji w Łodzi

  • Pakiet szkoleń i dodatkowych benefitów

Ostatnia aktualizacja:
05.06.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa