Pracownik Działu Inwestycji

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • Obsługa techniczna i nadzór nad uruchamianymi lokalami sklepowymi w tym m.in.:

    • dokonywanie ustaleń technicznych z działami technicznymi wynajmujących;

    • dokonywanie odbiorów lokali od wynajmujących;

    • negocjacje cen i terminów płatności z firmami wykonawczymi;

    • realizacja zamówień materiałów i urządzeń;

    • nadzór nad terminowym i jakościowym wykonywaniem usług oraz zamówień;

    • koordynacja firm wykonujących usługi oraz  realizujących zamówienia;

    • dokonywanie odbiorów technicznych salonów po wykonanych pracach;

    • sprawdzanie poprawności wystawianych faktur za wykonywane usługi i zamówienia;

    • sporządzanie i dostarczanie dla wynajmujących dokumentacji technicznych, odbiorczych, powykonawczych oraz wszelkich pozwoleń do rozpoczęcia i zakończenia prac wynikających z obowiązujących przepisów prawa;

    • negocjacje cenowe dotyczące prac związanych z usuwaniem usterek (klimatyzacja, elektryka, prace budowlane);

    • nadzór nad przeprowadzanymi okresowymi przeglądami i serwisami w salonach (klimatyzacja, elektryka, prace budowlane).

  • Przygotowywanie umów z wykonawcami.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;

  • Mile widziane uprawnienia budowlane, elektryczne;

  • Doświadczenie min. 2-letnie na podobnym stanowisku;

  • Prawo jazdy kat. „B” mile widziane B,C;

  • Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu Office, autocad.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz zdobycie cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Ostatnia aktualizacja:
01.01.2017

Branża / kategoria:
Nieruchomości, Serwis / Technika / Montaż