Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • nadzór nad realizacją procesu produkcyjnego,

  • realizacja planów produkcyjnych, osiąganie celów produkcyjnych,

  • organizowanie pracy działu (zarządzanie zespołem 40-80 osób),

  • zapewnienie jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego,

  • opracowywanie i aktualizacja planów produkcyjnych,

  • proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym.

Wymagania

  • minimum wykształcenie średnie,

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku Inżyniera Procesu, Brygadzisty,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • znajomość narzędzi Lean Management,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • dyspozycyjność gotowość do krótkich wyjazdów służbowych,

  • inicjatywa, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

Oferujemy

  • pracę w dużej, międyznarodowej organizacji,

  • szeroki pakiet benefitów,

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja