Inżynier mechanik

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kutno

Zadania:

  • Utrzymanie sprawności maszyn, urządzeń oraz instalacji,
  • Doskonalenie i optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Koordynowanie pracy zespołu mechaników.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość podstaw projektowania,
  • Obsługa AutoCad lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w strukturach międzynarodowej firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7 - 15,
  • Benefity pozapłacowe: pakiet medyczny, karta Multisport, częściowo finansowane ubezpieczenie grupowe, nagrody, wczasy pod gruszą, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Stabilizację zawodową.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: IM/06/2020/PLO/AZ

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Inżynieria