Monter Instalacji Sanitarnych

WATERTECH

Opis stanowiska

  • praca w zakresie montażu instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych

  • praca z nowoczesną technologią w zakresie instalacji urządzeń do uzdatniania wody

  • opracowywanie koncepcji technologicznych instalacji uzdatniania wody

  • modernizacje starych układów technologicznych

  • doradztwo techniczne

  • realizacja inwestycji

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe

  • min. 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • prawo jazdy kat. B

  • samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • korzystne warunki finansowe adekwatne do poziomu kompetencji

  • ciekawą i  stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2017

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż