Inżynier Budowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Inżynier BudowyMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • współpraca z Kierownikiem Robót, Kierownikiem Kontraktu i innymi członkami zespołu w poszczególnych fazach realizacji projektu,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • koordynowanie robót oraz nadzór techniczny nad podwykonawcami i pracownikami fizycznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie semestry studiów,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowie,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją projektowo-budowlaną,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość programów pakietu MS Office i AutoCad.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca przy prestiżowym projekcie infrastrukturalnym.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Budownictwo