Pracownik magazynowy (sortowacz)

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • sortowanie i pakowanie gotowych produktów,

  • przenoszenie produktów,

  • przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami,

  • realizacja norm jakościowych i ilościowych zgodnie z harmonogramem,

  • gotowość do pracy w systemie pon. - pt., w godz. 12-20.

Wymagania

Wymagania:

  • silna motywacja do pracy,

  • dokładność i spostrzegawczość,

  • gotowość do pracy w godzinach 12-20.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę do poniedziałku do piątku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z perspektywą zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Ostatnia aktualizacja:
19.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna