Specjalista ds. BHP i ISO

Gravet Consulting

Ozorków

ZAKRES ZADAŃ:

• Zapewnienie zgodności polityki BHP w firmie z przepisami lokalnymi i państwowymi oraz standardami międzynarodowymi;

• Opracowywanie i weryfikowanie procedur, instrukcji oraz raportowanie w obszarze BHP;

• Kontrola warunków BHP oraz udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy;

• Prowadzenie postępowań powypadkowych, analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń;

• Prowadzenie szkoleń;

• Prowadzenie/udział w audytach;

• Promowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników;

• Opracowywanie procedur z zakresu ISO;

• Zarządzanie zintegrowanym systemem zarządzania (ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001).

OCZEKIWANIA:   • Doświadczenie nie mniej niż 2-3 lata na podobnym stanoorawisku w firmie produkcyjnej; • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP; • Praktyczna wiedza z zakresu obowiązujących norm BHP i ISO; • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B2; • Umiejętność pracy z ludźmi na różnych szczeblach organizacji i z różnych obszarów w międzynarodowym środowisku.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
BHP / Ochrona środowiska