Specjalista ds. IT

MOTOKARIERA S.C.

Stryków Łódź

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów z oprogramowaniem systemowym, użytkowym oraz sprzętem komputerowym i urządzeniami peryferyjnymi

  • instalowanie sprzętu i oprogramowania

  • operacyjne utrzymanie systemów informatycznych działającymi w firmie

  • rozwiązywanie problemów IT

  • szkolenie pracowników w zakresie użytkowania sprzętów i aplikacji

Wymagania

Oczekiwania naszego Klienta:

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows

  • znajomość pakietu MS Office

  • gotowość do częstych wyjazdów do oddziałów firmy

  • znajomość podstaw sieci IPv4 (adresacja, DHCP, DNS, routing)

  • umiejętność instalacji i konfiguracji systemów Windows

  • znajomość środowiska Microsoft Active Directory

  • umiejętność analitycznego myślenia i diagnozowania problemów

  • komunikatywność i chęć pomocy innym

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Firma oferuje:

  • pracę w renomowanej organizacji o stabilnej pozycji na rynku

  • pracę w młodym i ambitnym zespole

  • możliwość dalszego rozwoju

  • opiekę medyczną

Ostatnia aktualizacja:
14.02.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja