Doradca Techniczny / Product Manager / Handlowiec

Marani Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymanie kontaktów biznesowych z klientami

  • zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach

  • tworzenie rozwiązań technicznych dostosowanych do potrzeb klienta

  • negocjacja warunków współpracy z klientami

  • utrzymanie i kontrola nad istniejącymi parkami maszyn

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • wiedza techniczna w zakresie mechaniki i elektryki

  • samodzielność i inicjatywa działania

  • motywacja do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość branży technicznej (sprężarek) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • pracę w młodym i ambitnym zespole

  • możliwość dalszego rozwoju

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • stałe zatrudnienie (pełny etat, umowa o pracę)

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

Ostatnia aktualizacja:
07.06.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta