Administrator Systemów Microsoft

Accenture Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Jako Administrator Systemów Microsoft dołączysz do projektu realizowanego dla jednego z naszych stałych klientów z branży finansowej.

Kandydat na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za:

  • spójność wszystkich aspektów systemu

  • ogólną jakość techniczną środowiska (szerszy obraz całości)

  • pragmatyczne podejście do rozwiązań technicznych

  • komunikację z  biznesem oraz zespołem developerskim

  • utrzymanie i rozwój spójnej wizji rozwoju systemu

Wymagania

Umiejętności wymagane:

  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft na poziomie administratora

  • znajomość zagadnień z zakresu administracji bazami danych

  • znajomość jakiegokolwiek obiektowego jezyka programowania na poziomie dobrym

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

Oferujemy:

  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • opiekę Career Cancelor’a i wsparcie w osiąganiu zawodowych celów

  • szkolenia techniczne, dostęp do bazy zaawansowanej wiedzy oraz możliwość kontaktu z ekspertami z różnych krajów

  • możliwość współpracy z globalnymi klientami w dużych, międzynarodowych projektach

  • przyjazne środowisko pracy,  wydarzenia integracyjne, możliwość uczestnictwa w wielu dodatkowych aktywnościach

  • konkurencyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, bony lunchowe, pakiety sportowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

  • bonus relokacyjny

Ostatnia aktualizacja:
20.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie