Mechanik pojazdów ciężarowych i naczep do ASO

MOTOKARIERA S.C.

Sieradz Stryków

Opis stanowiska

Zadania:

  • diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych i/lub naczep

  • wykonywanie przeglądów

  • wykonywanie napraw gwarancyjnych

  • dbałość o miejsce pracy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w mechanice pojazdowej (mile widziane w mechanice pojazdów użytkowych lub maszyn)

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie kierunkowe (przynajmniej zawodowe)

  • chęć dalszego rozwoju zawodowego w dziedzinie mechaniki pojazdów użytkowych

  • mile widziane osoby z doświadczeniem i wiedzą w zakresie układów pneumatycznych

  • mile widziane doświadczenie i uprawnienia UDT w zakresie obsługi serwisowej wind załadowczych

Oferujemy

Firma oferuje:

  • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego podczas szkoleń technicznych

  • ubezpieczenie medyczne

  • dostęp do karty sportowej

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Ostatnia aktualizacja:
14.02.2019

Branża / kategoria:
Motoryzacja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż