Mobilny Doradca Klienta Biznesowego

mBank S.A.

Opis stanowiska

mBank to przede wszystkim ludzie. Łączy nas współpraca, otwartość na zmiany i innowacyjność. Dołączając do nas będziesz mieć pracę, w której czeka na Ciebie wiele wyzwań.

W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • aktywną sprzedaż produktów bankowych dla klientów biznesowych i indywidualnych (konta, kredyty gotówkowe, kredyty zabezpieczone dla przedsiębiorstw, depozyty, waluty)

  • zarządzanie portfelem klientów sektora klientów firmowych

  • samodzielne prowadzenie akwizycji klientów firmowych

  • organizacja i prowadzenie akcji promocyjnych

  • budowanie pozycji rynkowej mBanku

Wymagania

Brzmi ciekawie? Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • jesteś gotowy do prowadzenia działalności gospodarczej

  • chcesz pracować w oparciu o atrakcyjny system prowizyjny

  • cenisz sobie elastyczny czas pracy

  • posiadasz doświadczenie w pracy z klientami firmowymi w bankowości

  • potrafisz rozpoznawać niewypowiedziane potrzeby klienta i budujesz z nimi długofalowe relacje

  • masz wiedzę z zakresu produktów kredytowych dla firm lub leasingu

  • znasz zasady rachunkowości przedsiębiorstw

  • umiesz pracować w warunkach wielozadaniowości,

  • łatwo nawiązujesz kontakty, potrafisz utrzymać relację oraz pracować w grupie

  • posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne (lub kierunki pokrewne)

  • masz czynne prawo jazdy kategorii B

Aplikuj, nie czekaj!

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Umowę o pracę

  • Konkursy sprzedażowe

  • Jasną ścieżkę kariery

  • Przejrzysty system wynagradzania

  • Rozbudowany system adaptacyjny

  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku

Ostatnia aktualizacja:
01.11.2020

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta