Kucharz

Orbis S.A.

Opis stanowiska

MISJA

W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, jak i dotychczasowego doświadczenia, zdobytej wiedzy, aby goście mogli cieszyć się doskonałą jakością potraw, przyjazną obsługą, jak i indywidualnym , zorientowanym na ich potrzeby podejściem.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

Jeśli:

  • Czujesz się kimś wyjątkowym

  • Dzielisz naszą pasję gościnności

  • Nie ustajesz w swoim rozwoju

  • Masz odwagę pójść dalej

  • Czujesz w sobie ducha zdobywcy

  • Jesteś innowacyjny

  • Szacunek i zaufanie są dla Ciebie ważne

  • Masz doświadczenie w pracy w zawodzie kucharza

  • Gotowanie jest Twoją pasją

  • Jesteś kreatywny i pomysłowy

  • Dbasz o czystość i porządek w miejscu pracy

to TY jesteś osobą, której szukamy.

Dołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY.

Oferujemy

JAK O CIEBIE ZADBAMY:

  • zapewnimy Ci umowę o pracę

  • nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć

  • pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach i toczących się  projektach

  • damy możliwość rozwoju w światowej sieci AccorHotels

Ostatnia aktualizacja:
26.05.2017

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering, Turystyka / Hotelarstwo